Yunanistan Ülkesi Hakkında

SEYAHAT EDECEĞİNİZ YUNANİSTAN İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER;

Yunanistan vize prosedurlerini ve vize işlemlerinizi bitirdikten sonra seyahat edeceğiniz Yunanistan ile ilgili beyoglutravel.net aracılığıyla size bilgi paylaşımında bulunmamız, firmamızın siz seyahat ederken dahi size bir klavuz niteliğinde bilgi birikimlerini sunması müşteri memnuniyetimiz açısından önemlidir.

Seyahat edeceğiniz ülke ile ilgili bilgilerin size bir nebze olsun ışık tutacağına beyoglutravel.net olarak inanmaktayız. Bu bilgiler tamamen OGG VİZE  aracılığı ile Yunanistan vizesini alan ve seyahat eden müşterilerimizin deneyimleri,bilgileri ve dikkat edilmesi gereken hususları barındırmaktadır.

-Bence, yurt dışına açılmak isteyen her gezgin, işe Yunanistan ile başlamalı, plansız ve organizasyonsuz gezi ve keşif tatlarını burada yakalamalı , yakın tarihimizde sürekli sorunlar yaşadığımız bu insanları ve toprakları tanımalıdır diye düşünüyorum….

-Yunanistan’ın hemen her yerinde bol dostluklar görürsünüz… Hiçbir şekilde kandırılmayacağınızdan emin olarak, iç rahatlığı ile her tesisinden istifade edebilirsiniz… Gezecek, görecek çok yerler keşfedebilir, insanları ile kolayca diyalog kurabilir ve hiç yabancılık çekmezsiniz.

– Yunanlılar genelde dost ve sıcak yaklaşıyorlar. Ancak özellikle 15-25 yaş gurubundan çok azda olsa bu yönlü yaklaşım görmeyebilirsiniz.

– Toplum yapıları, yaşam biçimleri, ilişkileri, çarşı ve pazarları genelde bizimle büyük bir benzerlik içerisinde. Greek alfabeli yazılarını ve birbirlerine saygılı sürücülerini görmeseniz kendinizi Türkiye‘de zannedebilirsiniz.

-Çarşıdaki Modiano pasajındaki balık ve et pazarını, satıcılarını mutlak geziniz, görünüz, aynı tarihi pasajda “İzmirlinin yeri“nde eski İzmir fotoğrafları, anıları ve özlemleri arasında Uzo’nuz ve eğer şanslıysanız bir buziki sanatçısı veya rebetin seslendireceği rembetiko ezgileri eşliğinde güzel mezelerini tadınız.

– Her tür müziğin icra edildiği, içinde bağımsız bir çok cafe ve taverna bulunan MYLOS gençlerin uğrak yeri olan bir müzik kompleksi…

– Yunanlıların müthiş güzel pasta ve böreklerini tadabilirsiniz. Ayrıca hemen hepsi birer aile işletmesi olan , salaş ancak son derece temiz masaları sokak aralarına serpiştirilmiş OUZERI’ lerde nefis mezeler ile birlikte güzel şaraplarını içerek akşamı karşılayabilirsiniz.

Yunanistan Ülkesi Hakkında sitemize 21 Haziran 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İlgili Terimler :
Güvenlik Firmaları Bilgisayarcı temizlik şirketleri Dış cephe cam temizliği Elektrikçi Bahçeşehir elektrikci