Vize İşlemlerinde Önemli Detay

Vize başvurularınızı yaparken dikkat etmeniz gereken bazı küçük ama önemli detaylar vardır. Hangi ülke için olursa olsun evraklarınızın tam ve sıkıntısız olması başvurularınızı daha da kolaylaştırır. Evraklarınız tamam ve sorunsuz bir şekilde başvuruya girmiştir, fakat bu demek değildir ki vizeniz kesin çıkacak!

Her arayan müşterimize de belirttiğimiz gibi buna biz ya da başvuru merkezleri değil, konsolosluklar karar vermektedir. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra mesai saatlerimiz içinde her aradığınızda bizden gereken cevabı alabilirsiniz.Yetkililerimizin hattı dolu olmadığı sürece takıldığınız her konuda size yardımcı olacaklardır.

Bazı ülkeler daha önceden Schengen vizeniz olsa bile şahsi başvuru isteyebilir. Başvurularınızda bu ayrıntıyı göz ardı etmemelisiniz. Başvurunuz yapıldıktan sonra hemen uçak biletinizi almayınız. Çoğu zaman size verdiğimiz tarihlerde sonuç alamıyoruz konsolosluktan kaynaklanan bir gecikme olabiliyor.

Biz size bir tarih veririz fakat o tarihten erkende çıkabilir pasaportunuz geçte çıkabilir. Bu yüzden uçak biletinizin yanmasını istemiyoruz. Bu konuda sorumluluk kabul etmiyoruz. Biz elimizden gelen hizmeti en doğru şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Vize İşlemlerinde Önemli Detay sitemize 21 Haziran 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İlgili Terimler :
Güvenlik Firmaları Bilgisayarcı temizlik şirketleri Dış cephe cam temizliği Elektrikçi Bahçeşehir elektrikci