İngiltere Başvuru İşlemleri ?

İngiltere vize konusunda en geniş uygulamalara sahip olan ülkedir. İlk adımınız her zaman evrakları tamamlamak olsun. Daha sonra İngiltere vizesi başvuru merkezlerinden birisine evraklarınızı teslim edersiniz ve size sonraki adım ile ilgili bilgi verirler.

Burada eklemek istediğimiz bir iki nokta var. İngiltere konsolosluğu internetten online yapılan başvuruları kabul eder. Ama evrakları götürmek için yinede vize başvuru merkezine gitmeniz gerekir. Kargo, posta yada üçüncü bir şahıs (resmi yetki verdiğiniz) ile yapılan başvurular kabul edilse de, evraklarda olası bir yanlışlık ve eksiklik sizin müdahale etmenizle çözülecektir. Vizerehberiniz.com olarak başvuru süresinde bütün adımları birebir kendiniz yapmanızı önemle tavsiye ederiz.

Bir diğer nokta ise vize başvurusu merkezleri ve vize başvuru noktalarıdır. Bütün başvurular Ankara ve İstanbul da değerlendirlmektedir. Dolayısıyla İzmir, Gaziantep, Antalya ve Marmaris ten yapılacak başvurular Ankara ve İstanbul’a iletildiği için işlem süresi 1-2 gün uzayabilmektedir.

İngiltere Başvuru İşlemleri ? sitemize 20 Haziran 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İlgili Terimler :
Güvenlik Firmaları Bilgisayarcı temizlik şirketleri Dış cephe cam temizliği Elektrikçi Bahçeşehir elektrikci