Fransa Ülkesi Hakkında Bilgi

SEYAHAT EDECEĞİNİZ FRANSA İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER;

Fransa vize prosedürlerini ve vize işlemlerinizi bitirdikten sonra seyahat edeceğiniz Fransa ile ilgili beyoglutravel.net aracılığıyla size bilgi paylaşımında bulunmamız, firmamızın siz seyahat ederken dahi size bir klavuz niteliğinde bilgi birikimlerini sunması müşteri memnuniyetimiz açısından önemlidir.

Seyahat edeceğiniz ülke ile ilgili bilgilerin size bir nebze olsun ışık tutacağına beyoglutravel.net olarak inanmaktayız.Bu bilgiler tamamen OGG VİZE  aracılığı ile Fransa vizesini alan ve seyahat eden müşterilerimizin deneyimleri,bilgileri ve dikkat edilmesi gereken hususları barındırmaktadır.

Randevularda nelere dikkat etmelisiniz.

Fransa’da iş adamlarının büyük çogunlugu İngilizce yazı dilini okuyabilir bu yüzden kartvizitlerinizin Fransızca diline çevrilmesine ihtiyacınız olmayabilir.Ancak kartvizitlerini fransızca basılmış ise pozisyonunuzu ve üniversite derecenizi Fransızca olarak belirtmenizde fayda vardır.

Sizlere kesinlikle Fransızca temel cümleleri ögrenerek fransa’ya gitmenizi tavsiye ediyoruz.Çabalarınız memnuniyetle karşılanacaktır.Sizlerin zorlandığınızı gördükleri anda İngilizceye döneceklerdir.onların dilini konuşurken sizi düzeltirlerse nazik bir tavır içerisinde olunuz

Fransa’da yemek.

Fransada akşam yemeği oldukça ayrıntılıdır. Yemege çorba ve mezelerle başlanır.Daha sonra bir veya 2 ana yemeğin olduğu yemeklere geçilir ve tatlı servisi ile son bulur.Şarap genellikle akşam yemeğinde sunulur ve yemeğin tamamlayıcısı olarak kabul edilir.Akşam yemeği bazen sabahın erken saatlerine kadar devam edebilir.

Konuşurken nelere dikkat etmelisiniz.

Konuşmalar sık sık ateşli tartışmalara dönüşmektedir. saece bildiğiniz konularda fikrinizi söyleyiniz.karşılıklı konuşmalar için fransanın politikası tarihi ve kültürü ile ilgili diğer konular üzerine önceden bilgi sahibi olmanız avantaj olacaktır.kendi ülkeniz ile ilgili konularda gelecek sorular için hazırlıklı olunuz.

Hoşlanılan konuşmalar.

Yiyecek içecek , Fransız mutfağının değerlendirilmesi

Sanat müzik ve felsefe

Politika günlük olaylar(ne konuşacağınızı biliyorsanız) Spor ile ilgili konular , özellikle futbol,bisiklet,kayak,tenis,dağcılık ve seyahat

Güncel konular : politika ( konu hakkında yeterince bilgiye sahip iseniz)

Konuşmaktan kaçınmanız gereken konuşmalar.

Kişilerin politik eğilimleri ve nereye oy verdiğini öğrenmek için sorulacak sorular iyi karşılanmamaktadır.Ancak politik sistem ve halkın liderler hakkındaki soruları sorabilirsiniz.

Napolyonu eleştirmeyin çünki Napolyon Fransız ruhu ile bitmeyen bir kimliktir..

Fransa Ülkesi Hakkında Bilgi sitemize 21 Haziran 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İlgili Terimler :
Güvenlik Firmaları Bilgisayarcı temizlik şirketleri Dış cephe cam temizliği Elektrikçi Bahçeşehir elektrikci