Dubai Ülke Hakkında Bilgiler

SEYAHAT EDECEĞİNİZ DUBAİ İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER;

Dubai vize prosedürlerini ve vize işlemlerinizi bitirdikten sonra seyahat edeceğiniz Dubai ile ilgili beyoglutravel.net aracılığıyla size bilgi paylaşımında bulunmamız, firmamızın siz seyahat ederken dahi size bir klavuz niteliğinde bilgi birikimlerini sunması müşteri memnuniyetimiz açısından önemlidir.

Seyahat edeceğiniz ülke ile ilgili bilgilerin size bir nebze olsun ışık tutacağına beyoglutravel.net olarak inanmaktayız.Bu bilgiler tamamen BEYOĞLU TRAVEL ( beyoglutravel.net) aracılığı ile Dubai vizesini alan ve seyahat eden müşterilerimizin deneyimleri,bilgileri ve dikkat edilmesi gereken hususları barındırmaktadır.

-Dubai, turistik açıdan kesinlikle görülmeye değer bir yer. Şehir tamamen turistler için tasarlanmış. Şehir tamamen turistler için tasarlanmış. Farklı şekilde yapılmış alış veriş merkezleri, göz alıcı konsept gökdelenler, her köşe başında lüks mağazalar, tamamen tatil ve alışveriş cenneti olmuş bir yer Dubai.

-Bir alışveriş merkezine gittiğinizde her markanın saatleri için ayrı, çantaları için ayrı, kısaca her aksesuarı için ayrı dükkan bulmak mümkün. Mücevherat konusunda da çok zengin seçenekler sunuyor . Özellikle değerli pırlantaları Türkiye’den çok çok ucuz fiyata bulabilirsiniz.

-Elektronik konusunda da Dubai’de en ucuz Al-Ain diğer bir adıyla Computer Plaza olan alışveriş merkezi ünlüdür. Hangi taksiye binerseniz Al-Ain dediğinizde sizi oraya bırakır.Ve bütçenize oldukçada uygundur.

-Dubai de birbaşka görülmeye değer yer ise, Burj Al Arab otelidir. Bence dünyanın en güzel oteli. Yelken şeklinde 300 metre yüksekliğinde olan bu otel Dubai’nin en güzel sahiline bakmaktadır.

-Burj El Halifa kesinlikle görmeni z gereken yerler arasındadır. 858 metre yüksekliğinde olan bu kule Dünyanın en yüksek kulesidir. Kulenin altında olan Dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubi Mall’ı gezmekle bitiremiyeceğiniz bir yerdir.Ayrıca dubai mall’ın içinde alt katta dev bir akvaryum var. Özellikle köpek balıklarını beslemelerini izlemenizi tavsiye ederim.

Dubai Ülke Hakkında Bilgiler sitemize 21 Haziran 2015 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İlgili Terimler :
Güvenlik Firmaları Bilgisayarcı temizlik şirketleri Dış cephe cam temizliği Elektrikçi Bahçeşehir elektrikci